Snippers

(z holandštiny - drevené kúsočky) sú nové "New Kids on the Block". So Snippersam sme schopní posunúť váš prebytočný alkohol na vyšší level tradičnou metódou zrenia. Skrátka a jasne, Snippers sa správa ako malý drevený súdok.


Na prípravu, fľaša je naplnená 4 gr drevených kúsočkov (získaných z drevených sudov), ktoré uvoľnia chuť v momente, kedy sa dostanú do kontaktu s alkoholom naliatym do fľaše. Fľaše sú vyrobené v rôznych chutiach, a preto máte veľa možností.

Snippers je najlepší darček pre každého milovníka Whiskey, Rumu alebo Ginu.

Vo fľaši nájdete drevené kúsočky použité z drevených sudov. Kúsočky pomaly uvoľňujú chuť, keď do nich pridáte vodku. Je to ako keby ste chceli nechať dozrieť svoj likér "v drevenom sude". 

SNIPPERS – WHISKY

Vo fľaši nájdete drevené kúsočky použité zo škótskych drevených sudov. Kúsočky pomaly uvoľňujú chuť, keď do nich pridáte vodku. Je to ako keby ste chceli nechať dozrieť svoj likér "v drevenom sude". Krok 1. Pridajte váš zbytočný destilát. Krok 2. Uskladnite na pár mesiacov na chladnom a tmavom mieste. Krok 3. Preceďte destilát cez (kávový) filter predtým než ho budete piť. Krok 4. Vychutnávajte a experimentujte!  Váha  - 0.5 kg Rozmery -  7 x 7 x 21 cm Objem - 350 ml Chuť - Whisky 

13,00 €

SNIPPERS – GIN

Vo fľaši nájdete drevené kúsočky použité z drevených sudov. Kúsočky pomaly uvoľňujú chuť, keď do nich pridáte vodku. Je to ako keby ste chceli nechať dozrieť svoj likér "v drevenom sude". Krok 1. Pridajte váš zbytočný destilát. Krok 2. Uskladnite na pár mesiacov na chladnom a tmavom mieste. Krok 3. Preceďte destilát cez (kávový) filter predtým než ho budete piť. Krok 4. Vychutnávajte a experimentujte! Váha - 0.5 kg Rozmery - 7 x 7 x 21 cm Objem - 350 ml Chuť - GIN

13,00 €