Polárny Medveď

je urob si sám projekt, ktorý vytvorí naozaj veľkú výstavnú trofej. Vítame najnovšieho člena z rodiny Assembli.

Model polárneho medveďa obsahuje: 3 biele a 1 čiernu šablónu, skúšobný model, návod na skladanie a stavanie, rýchlo schnúce lepidlo a skladaciu lištu. Pridajte nožnice + tupú stranu kuchynského noža a to je všetko, čo potrebujete na to, aby ste si tohto polárneho medveďa sami zostavili!

Aj vy ste vždy túžili mať vo svojej domácnosti obrovského polárneho medveďa? Teraz si ho spokojne môžete poskladať a to veľmi priateľským spôsobom k zvieratkám. Všetky naše papierové výtvory sú vyrobené z FSC papiera.

Zostavovanie tohto 3D polárneho medveďa je ako cesta plná zážitkov. Pocity radosti, keď ste pripravení spolu s assembli na zostavenie tohto krásneho polárneho medveďa sú skvelé!

Pripravte sa na niekoľko hodín zábavy, na naše papierové trofeje budete potrebovať 4-7 hodín.

Veľkosť: 40 x 42 x 35 cm.
Krajina pôvodu: Holandsko
Materiál: Papier 

35,00 €

Vedecký názov ľadového medveďa je Ursus Maritimus.

 Ľadový medveď je cicavec, svoje mláďatká nosí v brušku 9 mesiacov, presne ako človek. Ľadový medveď sa dožíva maximálne 25 rokov. Samec ľadového medveďa môže vážiť až 800 kíl! Keď sa postaví, dosiahne veľkosť 2,60 metra. Ľadový medveď dokáže bežať rýchlosťou 40 kilometrov za hodinu. Tak utekaj, keď ho náhodou stretneš! Ľadový medveď žije na ľade, v snehu a v tundrových oblastiach Grónska, na Aljaške, v Rusku, v Arktíde a v Kanade. Je skutočným všežravcom. V zime si rád pochutná na tuleňoch, v lete obľubuje ryby a rôzne bobule. Ľadový medveď je ohrozeným druhom. V dôsledku meniacej sa klímy, sa bohužiaľ mení aj biotop obrovského ľadového medveďa.