Šteniatko Shiba Inu

je urob si sám projekt, ktorý vytvorí naozaj veľkú výstavnú trofej. Život s domácim miláčikom je ozaj úžasný.Súprava obsahuje 2 biele a 1 karamelovú šanlónu, čierne predrezané detaily očí a nosa, skúšobný model, návod na skladanie a stavanie, rýchlo schnúce lepidlo a skladaciu lištu. Pridajte nožnice + tupú stranu kuchynského noža a to je všetko, čo potrebujete na to, aby ste si túto krásnu Shiba Inu sami zostavili!

Zostavovanie tejto 3D Shiba Inu je ako cesta plná zážitkov. Pocity radosti, keď ste pripravení spolu s assembli na zostavenie tejto krásnej Shiba Inu sú skvelé!

Pripravte sa na niekoľko hodín zábavy, na naše papierové trofeje budete potrebovať 4-7 hodín.

Veľkosť: 26 x 20 x 25 cm
Krajina pôvodu: Holandsko
Materiál: Papier

30,00 €

Postav si krásny model podľa tohto veľmi zvláštneho zvieratka. Morské korytnačky sú tu už 100 miliónov rokov a dokonca žili v dobe dinosaurov! 
To z nich robí jeden z najstarších tvorov na Zemi. Morská korytnačka je živočích dýchajúci vzduch a môže zostať pod vodou 1 až 5 hodín, v závislosti od ich aktivity. Takmer celý život strávia vo vode. 
Iba samice prichádzajú na breh, aby uložili vajíčka na plážový piesok a pochovali ich. Korytnačka s koženým chrbátom je najväčšia zo všetkých a môže dorásť až do dĺžky 2,5 metra!