Chcete vedieť viac o papierových zvieracích trofejach ?  V našej Papierovej kolekcii nájdete širokú škálu papierových trofejí, ako napríklad: papierovú pandu, vlka, alebo veľrybie plutvy! 

Trofeje papierovej zveri

sú dokonalým interierovým doplnkom, ktoré očaria každého z nás! Je to ideálna zvieracia alternatíva, ktorú si možte zakúpiť a v rodinnom, alebo priateľskom kruhu postaviť.
Nie je to iba dekorácia na stenu, alebo ozdoba interiéru ale je to aj špeciálny projekt, na ktorý budete naozaj pyšní. Každá trofej papierovej zveri sa dá zakúpiť v rôznych farbách!

Máme ich veľmi veľa, takže nebude jednoduché si vybrať iba jednu :) 

Najobľúbenejšie sú: papierová panda, papierové plameniaky, papierový grizzly a jednorožec.

Čo je zábavná časť papierových zvieracích trofejí?

To, že si ich zostvíte vy sami! Stanete sa umelcami a užijete si zábavu pri zostavovaní vlastnej trofeje. Nemyslíte si, že to zvládnete za pár minút, bude vám to trvať niekoľko hodín. Ale za vložený čas a energiu, budete ocenení nielen návštevami... Budete hrdí sami na seba, že vaše dielo skrášľuje váš domov... 🙂 

Kubický dizajn vytvára tieň a hĺbku pre dokonalý minimalistický vzhľad. Máme všetky druhy zvierat: veľké, malé, visiace, divoké alebo magické... vyberte si ten, ktorý vám najviac padne do oka, vo svojej obľúbenej farbe a vytvorte si vlastný jedinečný dizajnérsky projekt.

 
Dajú sa zakúpiť v rôznych pastelových farbách, kovovom alebo zlatom prevedení. Súprava obsahuje 3 veľké šablony, skúšobný model, návod na skladanie a stavanie, rýchlo schnúce lepidlo a skladaciu lištu. Pridajte nožnice + tupú stranu kuchynského noža a to je všetko, čo potrebujete na to, aby ste si svoju trofej zostavili sami! 🙂 


V prípade, že sa trochu stratíte, pozrite si pozorne niektoré inštruktážne videá.