Sofistikované vínové cukríky

Chuť ktorá skutočne pripomína víno! Neobsahuje žiaden alkohol a sú vhodné aj pre vegetariánov a vegánov.

Každý pozná ten okamih, keď sa po dlhom pracovnom dni nemôže dočkať prvého dúšku vína v teple domova. Tento okamih sa už teraz môže odohrávať aj v práci s našimi gumenými cukríkmi. Vychutnajte si to sami alebo s priateľmi.

Kto nemá rád víno? Ako často túžite po tom prvom dúšku vína, vychutnať si ho na gauči po náročnom pracovnom dni?  VINOOS od AMS vyvíja chutné víno v podobe pravých VÍNOVÝCH cukríkov bez alkoholu. 


Ozajstný vínový cukrík rozhodne nie je pre deti, ale je to "luxusné šťastie pre dospelých". Je vhodný pre vegetariánov a je úplne bez lepku, tukov, orechov, želatíny a laktózy. Neobsahuje ani umelé farbivá. Stručne povedané, je to zdravé a chutné! 

Povedzme si to narovinu, kto nemá rád víno? Tieto jedlé darčeky z vína majú zaručený úspech. Kúpte si dve balenia a darujte si jedno sami sebe. 

Vinoos, darček, ktorý nikdy nesklame.

Neexistuje žiadna iná možnosť, jednoducho sú ako pravé víno, ako dúšok lahodného vína.

 

Vinoos príbeh

Vinoos je zaručená láska. A tu vzniká otázka?

 

Keď jednoducho miluješ chuť vína a alkohol si v danej chvíľke nemôžeš dovoliť, bolo by prijateľné si dopriať maškrtu, ktorá by mohla byť pôžitkom "bez viny", po akej túžite? 


Celosvetový projekt tohto dizajnu sa začal na umeleckej akadémii v Amsterdame. Aby túto otázku vyriešili, otestovali a zdokonalili mnoho ingrediencií a receptov. Končí sa to ako "nová hroznová skúsenosť" plná chuti pre blaho vašich chutových zmyslov. 


Od teraz si kedykoľvek počas dňa môžte vychutnať fantastický gumový cukrík, ktorý sa pomaličky bude rozpúšťať vo vašich ústach k dokonalej spokojnosti. Elegantne dostupné podľa vášho osobného výberu: Chardonay, Sauvignon Blanc, Merlot, Rosé a Champagne. Všetky cukríky sú bez pridania lepku a taktiež sú vhodné pre vegánov.