STORY LEVITUJÚCE HODINY

LEN NA OBJEDNÁVKU

STORY sú prvé levitujúce hodiny na svete. 

Hodiny majú magnetickú levitujúcu guličku, ktorá obieha po obvode drevenej základne.

Základňa obsahuje podsvietený displej ktorý osvetľuje drevený povrch.

Počítajte minúty, hodiny, mesiace a dokonca roky.

STORY sa ovláda pomocou mobilnej aplikácie, ktorá vám umožňuje prispôsobiť si vlastnú obežnú dráhu guličky. Môžu sa použiť ako štandardné hodiny na počítanie sekúnd, minút a hodín, alebo ako vlastné hodiny na počítanie zvláštnych okamihov. Ktorými sú napríklad narodeniny, výročia alebo cestovné plány.

Technické detaily:

  • Rozmery základne: 265mm x 56mm
  • Rozmer guličky: 16mm
  • Dľžka káblu: 2 m
  • Hmotnosť: 1,4kg
  • AC adaptér: Vstup 100-240V - 50/60 Hz

Súčasťou balenia je: Orechová základňa, ocelová gulička, držiak na stenu, stojan na stôl, pomôcka na balancovanie guličky, 2m kábel a sieťové napájanie.

LEN NA OBJEDNÁVKU

900,00 €

STORY nie sú len hodiny. Je to jedinečný spôsob vizualizácie času. 

Levitujúca gulička dokončí po príchode dátumu jednu celú revolúciu. Nastavte STORY tak aby počítal minúty hodiny alebo dni. Je to len na vás!

Ako to funguje?

Zložitý tanec magnetickej mágie vedie chrómovú guľu zatiaľ čo sa pohybuje po svojej obežnej dráhe. Nastavte si dátum a STORY prejde jednu celú obežnú dráhu kým sa nedostanete do cieľa.

STORY má 3 režimy 

Journey mode

Nový domov, nový člen rodiny, maratón alebo plány na cestu po svete, STORY vám umožňuje vytvoriť si vlastnú osobnú časovú os.

Clock mode

Sledujte čas ktorý sa počíta prekvapujúcim spôsobom: hodiny ktoré vzdorujú gravitácii. Plávajúca chrómová guľa predstavuje hodinu a udáva čas keď levituje okolo svojej drevenej základne.

Timer mode

STORY funguje aj pre vaše krátkodobé denné aktivity. Hodinové stretnutie v kancelárii? Nechajte STORY aby to za vás odpočítala.

LED Matrix. Zobrazuje číselný čas osvetlený pod povrchom dreva.

RGB / Warm White LED displej nastaviteľný pomocou aplikácie FLYTE.

Viaceré orientácie. Magnetická guľka môže levitovať horizontálne, vertikálne alebo v 60-stupňovom uhle pomocou priloženého stojana a montážnej sady.

Podsvietený displej. Osvetlite meteorologické údaje v reálnom čase, napríklad fázy Mesiaca.

DAJ ČASU VOLNOSŤ