LYFE KVETINÁČ

LEN NA OBJEDNÁVKU

TENTO PRODUKT JE LEN NA OBJEDNÁVKU

Dajte svojim rastlinám volnosť.
LYFE je bezgravitačný systém, ktorý vám umožní pestovať vaše obľúbené rastliny nadnášaním vo vzduchu.

360 stupňov vystavený slnečnému svetlu, 365 dní v roku. LYFE sa skladá z kvetináča, ktorý sa vznáša nad dubovou základnou doskou pomocou magnetickej levitácie. Je navrhnutý tak, aby sa ľahko otáčal počas zavesenia. Z rotácie benefitujú najmä vzdušné rastliny, pretože živiny sú absorbované ich listami vzduchom skôr než bežným koreňovým systémom.

Technické detaily:

Rozmery základne: 153 mm x 153 mm x 38 mm
Hmotnosť základne: 1.300 gramov
Rozmery kvetináča: 80 x 100 mm
Nostnosť kvetináča: 240 gramov
AC adaptér: Vstup 100-240V - 50/60 Hz; Výstup 15V 1A

LYFE obsahuje: ▪ LYFE kvetináč s dubovou základňou ▪ sieťový adaptér ▪ levitujúci pomocník ▪ návod na použitie 

 * Rastliny sú predávané samostatne


300,00 €

LYFE KVETINÁČ

má pútavý špičkový dizajn ktorý určite zapôsobí na vašich priateľov. Doslova sa "vznáša" na prepojení technológie a dizajnu!


DAJTE SVOJIM RASTLINÁM VOLNOSŤ 

LYFE je bezgravitačný systém ktorý vám umožní pestovať vaše obľúbené rastliny nadnášaním vo vzduchu.

NAVRHNUTÉ VO ŠVÉDSKU

Magnetické pole zeme má silné účinky na všetky formy života, najmä rastliny. Spoločnosť čo vyrába LYFE už viac ako rok skúma účinky magnetizmu na rastliny. LYFE používa technológiu maglev.

Vo Švédsku, kde sú zimy dlhé a tmavé, vytvorili produkt, ktorý maximalizuje svetlo a život. Tento nadnášajúci sa kvetináč bude skvelým doplnkom do vášho štýlového domu. Ako sa kvetináč elegantne otáča, geodetická forma odráža niekoľko rôznych odtieňov svetla a pritom vytvára očarujúci dojem.

LYFE Kvetináč
Geodetický kvetináč je 12-stranný útvar zhotovený z kremíka/silikónu, takže je pevný a hmatateľný. Otáčaním vo vzduchu sa budú zjavovať rôzne svetelné odtiene, ktoré vám budú vytvárať uvoľňujúcu, relaxačnú až hyponotujúcu atmosféru vo vašom dome alebo v práci. Určite sa uvoľníte pri pozeraní sa na tancujúci kvetináč a prídete na skvelý nápad, ktorý vyrieši vašu prípadnú dilemu v práci alebo doma.

LYFE Zásobník
Na zmiernenie nadmerného poliatia je šikovne navrhnutý drenážny systém, ktorý umožní vode uniknúť do skrytej vnútornej nádrže. 

LYFE Magnet
Na tomto mieste sa tie čary tvoria. Špeciálne tvarovaný magnet LYFE spôsobuje, že sa kvetináč nadnáša vo vzduchu nad elektromagnetickou základňou. A môže sa stať, že nadnesie aj vás do inej dimenzie.